surima-logo-2014.png

USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

PEPTYDOWE PREPARATY DO MEZOTERAPII


SUBSTANCJE AKTYWNE DO REWITALIZACJI SKÓRY

LIPOSOMALNE TERAPIE ZŁUSZCZAJĄCE 


 

Kursy z Medycyny estetycznej


CODZIENNA PIELĘGNACJA SKÓRY

BOGACTWO SKŁADNIKÓW NATURALNYCH

Hurtownia Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Surima

Na wstępie chcielibyśmy podziękować za te kilka chwil, które poświęcisz na to, aby zapoznać się z naszą ofertą. Jako przedsiębiorstwo swoje starania skupiliśmy na działaniu w nieustannie rozwijającym się segmencie kosmetyki medycznej i profesjonalnej. Będąc grupą osób aktywnie działających w tej branży, postawiliśmy sobie na celu, upowszechnienie i rozwijanie tej pięknej dziedziny naszego życia. Niewątpliwie trudny rynek, jakim jest segment urody i pielęgnacji, stawia przed nami stale nowe wyzwania, do których podchodzimy z dużym entuzjazmem.

Propozycja, którą kierujemy również do Ciebie, opiera się na jasnych zasadach partnerskiej współpracy. Niezależnie od tego, czy kontakt z naszą firmą będzie miał charakter jednorazowy lub taki, który będzie cechował się powtarzalnością, zawsze możesz spodziewać się poważnego podejścia do sprawy. Nieustannie staramy się polepszać jakoś naszych usług. Jako klient naszej firmy, możesz być pewny, że zainteresowanie konkretnie Twoją sprawą, będzie dla nas najważniejsze. Naszą ofertę kierujemy zarówno do odbiorców detalicznych, profesjonalnych jak i hurtowych. Dzięki stale rozwijanej, o nowe produkty oferty, jesteśmy w stanie zapewnić maksymalnie aktualną i efektywną propozycje z tego segmentu. Polem naszej działalności są kosmetyki polskich i zagranicznych producentów, uznawanych w świecie kosmetyki profesjonalnej i medycznej. Współpracując z nami uzyskasz dostęp do atrakcyjnych cen kosmetyków i sprzętu do wyposażania salonu. O naszej rzetelności może świadczyć zaufanie jakim codziennie obdarzają nas nasi klienci. Jeżeli zdecydujesz się na podjęcie współpracy z nami, będziemy zaszczyceni, gdy dołączysz do naszych odbiorców profesjonalnych, hurtowych lub zrobisz zakupy w naszym sklepie.

Ze swojej strony zapewniamy maksymalnie szybkie terminy dostaw, przejrzyste zasady współpracy i pewność, że zakupiony towar, będzie najwyższej jakości. Współpracę na zasadach hurtowych i profesjonalnych podejmujemy wyłącznie z podmiotami działającymi legalnie na rynku. Aby uzyskać dostęp do hurtowni lub strefy gabinetów kosmetycznych należy się zarejestrować lub wykorzystać jedną z udostępnionych form komunikacji znajdującej się w dziale Kontakt.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kosmetyków i szkoleń.

Znajdź nas na Google+

surima_logo_stopka.png
Hurtownia Kosmetyki i Medycyny Estetycznej SURIMA Professional Sp. z o.o.
ul. Kielecka 6AB, 54-029 Wrocław, Tel/Fax: +48 71 788 41 01, Tel: +48 696 01 46 31, Email: biuro@surima.pl

Web Design Wrocław

by Idea North


Nasza strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.